Szinergia Szakiskola Szegedi Tagintézménye

Magunkról

suli épülete_2.jpg

Iskolánk Szegeden a napfény városában központi, jól megközelíthető helyen található, ahol a régió munkaerőpiaci igényeinek való megfelelésre helyezzük a hangsúlyt képzéseink kialakításakor.

Szegedi Tagintézményünkben logisztika, kereskedelem, turisztika, közgazdaság, valamint oktatás/sport képzési területeken kínálunk piacképes szakmákat a tanulni vágyó érettségizett fiatalok és felnőttek számára.

Tanulóinknak biztosítjuk a minél naprakészebb munkaerőpiaci ismereteket és a gyakorlatorientált képzési módszereket.
A gyakorlatorientált képzés bizonyos szakoknál már a tanév közben megkezdődik (Életpálya-modell), de nyáron minden szakhoz kapcsolódik nyári gyakorlat, ahol akár olyan kapcsolatokat is kiépíthetsz, mellyel a szakképesítések megszerzése után akár el is tudsz helyezkedni.
Emelt szintű idegen nyelv oktatás mellett lehetőséged van iskolánkon belül LCCI gazdasági nyelvvizsgát tenni.

A suliban töltött időt megszínesítik a közösségi rendezvényeink: gólyahét, gólyabuli, zsírosdeszka party, sportnap és még sok-sok egyéb kikapcsolódási lehetőség, mely arra vár, hogy Te is részese legyél!

A Szegedi Tagintézményben színvonalas oktatást nyújtunk eseménydús közösségi programokkal színesítve.

Gyere el, ismerd meg iskolánkat és csatlakozz hozzánk!

Szinergia Szegedi Csapata